Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie

ks. Andrzej Nieznański Adres:

ul. Rozdolna 4
42-202 Częstochowa

Ksiądz Proboszcz: ks. Andrzej Nieznański

NIP: 949-14-29-495

Telefon: 34-3617-185

Adres e-mail: parafiamirow (małpka) gmail.com

Porządek Mszy świętych

W dni powszednie:

• 17:00 - w okresie zimowym (18:00 - od Niedzieli Palmowej do pierwszej niedzieli października)
  • 17:30 - w okresie zimowym (18:30 - od Niedzieli Palmowej do pierwszej niedzieli października)

W niedziele i święta:

Inne Nabożeństwa:

• W środy: Msza święta wieczorna wraz z Nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy
  • W czwartek: Adoracja Najświętszego Sakramentu - po wieczornej Mszy świętej
  • W niedziele: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 7:00
  • Nabożeństwa majowe i czerwcowe o godz. 18:30 (w niedzielę o 15:30)
  • Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 (w niedzielę o 15:30)

Mapa i dojazd do Naszej Parafii:

Dojazd autobusem linią 18 w kierunku Batalionów Chłopskich; wysiadamy przy przystanku Mirów.

Dojazd autobusem linią 26 w kierunku Mirów - Pegaz lub 26 w kierunku Siedlec; wysiadamy przy przystanku Mirów.

Rozkłady autobusów są dostępne na stronie mzd.czest.pl.

Wyświetl większą mapę